Opis, próbki gruntu oraz wyniki testu perkolacyjnego prześlij do naszej firmy, abyśmy na ich podstawie mogli zaprojektować i dobrać najbardziej dla Ciebie optymalny typ instalacji. Usługa ta jest całkowicie bezpłatna.

Pamiętaj, że przy obliczaniu dziennej przepustowości oczyszczalni, zakładamy, iż Twoje gospodarstwo domowe składa się maksymalnie z pięciu osób. Jeżeli to założenie jest błędne, prosimy abyś nas o tym poinformował.

Ponadto, jeżeli w Twoim gospodarstwie domowym istnieje coś, co ma dodatkowy wpływ na ilość i skład ścieków, a więc zmienia ich charakter w porównaniu z tradycyjnym gospodarstwem domowy, składającym się z pięciu osób, również nas o tym poinformuj!

Pamiętaj, że jacuzzi, stajnia, ścieki ropopochodne, filtr zmiękczający wodę czy kuchnia zbiorowego żywienia mają wpływ na typ instalacji.

To Wy dajecie nam niezbędne informacje, a my przygotowujemy dla Was projekt pola infiltracyjnego, osadnika gnilnego, dokumentację, która pomoże w prawidłowym wykonaniu instalacji oraz certyfikaty, które będą Wam niezbędne do złożenia wniosku w starostwie.

Więcej informacji o przepustowości oczyszczalni.