Jako oddział szwedzkiej firmy FANN VA-Teknik AB, firma FANN POLSKA Sp. z o.o. rozwija swoją działalność specjalizując się jednocześnie w dostarczaniu Klientom nowoczesnych i zarazem w pełni ekologicznych systemów oczyszczania ścieków. Wśród najczęściej realizowanych przez nas projektów znajdują się domowe oczyszczalnie ścieków. Jednak w naszej ofercie prezentujemy całe spektrum propozycji, które pozwolą odkryć potencjał biologicznych systemów odpowiedzialnych za neutralizację nieczystości.

Wszystkie produkty naszej firmy opierają się na perfekcyjnym rozwiązaniach oraz innowacyjnej technologii. Z tego też względu wykorzystują one moduł IN-DRÄN. To dzięki niemu nasze systemy okazują się nie tylko bezpieczne, ekologiczne, ale również i ekonomiczne.

Szwedzka idea – polskie wykonanie

Codziennie w naszej pracy realizujemy idee, które leżą u podstaw funkcjonowania szwedzkiej firmy, założonej przez Freda Nyberga. Dzisiaj współwłaściciel oraz inicjator FANN VA-Teknik AB troszczy się o wdrażanie ekologicznych rozwiązań jako przedstawiciel Szwecji w Europejskim Komitecie Normalizacyjnym. Jest on również pomysłodawcą metod testowych, które zostały przyjęte jako kryterium certyfikacji.

Dlatego też dzisiaj, z pełną odpowiedzialnością, możemy zaoferować Państwu perfekcjonizm szwedzkiej technologii w polskiej realizacji. Czerpiąc doświadczenie oraz wsparcie technologiczne od FANN VA-Teknik AB udaje nam się oferować najnowocześniejsze modele przydomowych oczyszczalni biologicznych. Pragniemy też zapewnić, że wykorzystanie systemu IN-DRÄN przełoży się na minimalizację zanieczyszczeń, przez co utrzymanie naszych oczyszczalni nie będzie wiązało się z koniecznością ponoszenia dodatkowych kosztów.

Indywidualne wykonanie gwarancją najwyższej jakości

Każdy projekt i każda realizacja to dla nas nowe, oparte na indywidualnych warunkach wyzwanie. Przygotowując konkretne rozwiązania uwzględniamy więc potrzeby i oczekiwania Klientów – staramy się im wychodzić naprzeciw. W ten sposób zakładane przez nas systemy są łatwe w utrzymaniu i całkowicie dostosowane do zapotrzebowania mieszkańców konkretnego budynku.

Jako profesjonaliści zapewniamy również elastyczną i w pełni dostosowaną do Państwa potrzeb współpracę. Pozwoli to na dokonanie niezbędnych, nieujętych w projekcie, zmian w budowie.

Wyjątkowość rozwiązań zaprezentowanych przez FANN Polska Sp. z o.o.

Spośród konkurencji wyróżnia nas przede wszystkim proekologiczna polityka działania, która pozwala nam sięgać po najnowocześniejsze i najskuteczniejsze systemy. Czerpiemy inspiracje oraz wdrażamy technologiczne nowości przygotowane przez firmę, która od wielu lat specjalizuje się w produkcji przydomowych oczyszczalni ścieków. Dbamy także o starannie przygotowany plan inwestycyjny, pozwalający zniwelować ryzyko pojawienia się (nie tylko na etapie montażu) jakichkolwiek problemów technicznych.

Wszystkie, przygotowane przez FANN systemy idealnie sprawdzają się w małych gospodarstwach domowych – całkowicie odpowiadają ich potrzebom, co jest efektem skutecznego działania technologii IN-DRÄN. Jednak jej potencjał to także okazja dla większych obiektów. Wśród zadowolonych z funkcjonalności nowoczesnych, biologicznych systemów neutralizacji zanieczyszczeń Klientów wymienić możemy małopolskie szkoły, pensjonaty, hotele a nawet niewielkie osiedla mieszkaniowe.

Dotacje szansą na obniżenie kosztów

Pragniemy podkreślić, iż dzięki proekologicznej polityce Unii Europejskiej Klienci, którzy zdecydują się na instalację rozwiązań naszej firmy, będą mogli skorzystać z dofinansowania, które znacząco obniży koszty całej inwestycji. Dotacje z funduszów i programów gminnych, jak i te, które zostały rozplanowane przez Brukselę pozwalają wielu inwestorom odmienić codzienne funkcjonowanie ich gospodarstw.

Ze szczegółowymi informacjami na temat poszczególnych systemów oraz prezentowanych modułów zapoznają się Państwo dzięki naszej stronie internetowej. Pozostajemy również do Państwa dyspozycji, oferując swoją pomoc oraz doradztwo tak na etapie wyboru konkretnej oczyszczalni, jak i również w trakcie realizacji całej inwestycji.